Neprobádané končiny

Aneb sexy věci na Aukru a v okolí
Varování: z přiložených obrázků můžete dostat infarkt.
Když už jsem se vrhla do hodnocení českých webů, Aukro jsem nemohla vynechat. Možná i proto, že má, stejně jako seznam, většího bráchu, tentokrát eBay. Oba tyto servery jsou si velmi podobné, rozhodně mnohem víc, než Google a Seznam. Ovšem i tady je cizokrajný bratříček přehlednější, díky obrázkovému řazení do kategorií, které má Aukro také.
Na Aukru si můžete  rozšířit slovník a dozvědět se mnoho nových věcí. Třeba to, co je sexy, a co už ne.

Tedy máme sexy hodinky. Jsou vhodné pro každou příležitost, kromě těch, kdy potřebujete vědět, kolik je hodin, protože to z nich bez důkladného zkoumání nevyčtete. Řemínek je prý z kůže, přičemž hodinky stojí 130 Kč

Přituhuje. Za pouhých 370 Kč můžete mít Sexy vlasy. Jsou z hedvábného japonského vlákna, které je k nerozeznání od pravých vlasů. Takže, pokud si koupíte u vietnamců plastovou prachovku, dostanete pramenů více a budou kvalitnější.
Zajímal by mě původ fotek, kvůli kterému musela autorka otevřít Photoshop. Nebo Malování. Že by to bylo foceno na skládce radioaktivního odpadu?

Tyto sexy kozačky jsou prý semišové, z kožešinou imitace králíka. Je tak těžké otevřít si Google Obrázky a najít zvíře, které se aspoň kožešině podobá?
Tyto kozačky sexy jsou, pokud váš ideál krásy vypadá takto

A k tomu si můžete koupit sexy kus hadru, o kterém se mi nechce psát, protože by se mi mohl přijít pomstít.

Jste taky sexy?

2 Responses to Neprobádané končiny

 1. Ten viking JE sexy :D
  Ovšem ty škorně vypadají, jako by je ta kožešina požírala zaživa…
  ten hadr vypadá jako po plísňovém experimentu.
  (Jsem ráda, že taky žiješ :D Je to skvělé se vrátit do blogosvěta a objevovat staronové blogolidi. Doufám, že jsi nepřestala psát povídky. Četla jsem teď tvou povídečQu pro moderní holčičQy a musím říct, že tvůj styl psaní bylo přesně to, co mi chybělo ke štěstí. Díky :))

  • To spíš já děkuji… Určitě se vrátím k Arlanovi, teď to přepisuju na soutěž a zase se mi to zalíbilo. PovídečQa s tím trochu souvisí.
   A u Vikinga mě dostala křídla na helmě, která se na obrázku nápadně podobají letícímu rackovi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>